Czy kurs jest trudny?

Kurs jest bardzo prosty, przygotowałam go dla osób które nie mają żadnych umiejętności i wiedzy na temat sztucznej inteligencji. Składa sie z filmów, na których wszystko dokładnie objaśniam, i pokazuje na swoim pulpicie jak krok po kroku napisać i zaplanować posty na swoim FB. 

Czy jest dopasowany do mojej branży?

Elementem składowym kursu jest ebook, w którym zawarte są gotowe zapytania. W wykropkowane miejsca wstawiasz swoją branże/produkty i dalej juz dzieje sie magia. Do tego masz całą strategię pisania postów w taki sposób, zeby twój feed nie był nudny i przeplatany różnymi treściami. 

Boje się technologi AI

Przeczytaj opinie moich kursantek, które tez miały podobne obiekcje, do tego były przekonane, że ich teksty stracą osobisty charakter i będą pisane jak przez automat. Działają w różnych branżach, mozesz zobaczyć, jak teraz wyglądają ich fajnpejdże. 

Kasia Kowaliszyn

Kasia Kowaliszyn

Fotografka

Cześć po kursie już nie muszę się martwić co ja znowu muszę napisać tylko traktuje chat jak przyjaciela który mi pomaga , jak mojego osobistego asystenta 🙂

Jeszcze nie zrobiłam planowania postów na cały miesiąc ale na bieżąca korzystam zarówno na fb Kasia Kowaliszyn Photography , oraz na Instagram Kasia Kowaliszyn Photography oraz na Kowaliszyn_photo 🙂

Już mam duża oszczędność czasu a ja wykorzystam wszystkie możliwości na dniach będzie wogole świetnie 🙂

Małgorzata Bartków

Małgorzata Bartków

pracownia krawiecka

Zakupiony przeze mnie kurs nauki ChatDPT u Małgosi okazał się strzałem w dziesiątkę!🥰 Dostarczył mi nie tylko wiedzę , ale również praktyczne umiejętności w zakresie zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji 👩‍💻(bałam się, że nie dam rady ) …. ale kurs zorganizowany przez Małgosię jest przemyślany i przekazany w sposób bardzo przystępny i zrozumiały .👍 Dlatego nie bój się spróbować bo strach ma tylko 👀. Naprawdę warto 😊 jestem zadowolona i oczarowana …. dziękuję Małgosiu !!!

zapraszam na mój FB

https://www.facebook.com/GOSHA-Pracownia-krawiecka-115380978125916/

 

Ilona Jaworek

Ilona Jaworek

ECOPOL - Hale namiotowe

Zdecydowanie polecam kurs 60 minut na miesiąc każdemu, kto szuka sposobu na ułatwienie pracy związanej z tworzeniem treści dla swoich projektów. Kurs wykorzystuje narzędzia sztucznej inteligencji, które mogą stanowić inspirację do generowania różnego rodzaju tekstów, np. opisy produktów, wpisy na bloga czy treści do social media.

Małgorzata Kachel świetnie poprowadziła kurs, wytłumaczyła wszystko w sposób przystępny i zrozumiały, a przy tym jest bardzo cierpliwa i pomocna w razie jakichkolwiek pytań. Dzięki temu wiem, że zawsze mogę liczyć na jej wsparcie.

Co najważniejsze, ten kurs naprawdę ułatwił mi pracę, ponieważ dał mi nowe pomysły na to, jak tworzyć treści dla moich projektów. Dzięki temu mam więcej inspiracji i kreatywnych pomysłów, co jest dla mnie niezwykle cenne.

zapraszam na mój FB

https://www.facebook.com/halenamiotyzadaszenia